OEM #:SL7LWB675012, 3750764C92
VIN #:3HSDZAPR7PN726206
Type: Slide
PVD: 050226
Slide Travel (in.): 12"
USED: USED Fontaine SL7 Air Slide Fifth Wheel, 34" Frame Width, 47.5" Rail, 33" Slide Base, 12" Slide Travel, 6.75" Deck Height. P/N SL7LWB675012, 3750764C92. Missing Air Cylinder.